O Blogu

 

Witaj na My Sweet World. pl – miło mi, że tutaj jesteś <3

 

My Sweet World to blog, który powstał z pasji do tworzenia  pysznych rzeczy, do ich kosztowania i fotografowania- uwielbiam to robić!

Zapał  do pieczenia i podstawową wiedzę na ten temat zawdzięczam mojej Mamie -za co chcę  jej w tym miejscu podziękować :*

Moje ‘słodkie smaki’ to przede wszystkim  desery i wypieki z owocami, świeżutkie drożdżówki, bezy i ciasta czekoladowe. Mam również ogromną słabość do tart oraz babeczek … Skoro mowa o słabościach- mam ich jeszcze kilka 😉 Poza oczywistą słabością do męża i synów :* :* :*, nie umiem przejśc objętnie obok szeroko rozumianych ‘rzeczy pięknych’ – przytulne wnętrza, estetycznie wykonane akcesoria dekoratorskie, przedmioty "z duszą", interesujące książki, kwiaty, piękne widoki-  to rzeczy, które niezmiernie mnie fascynują i powodują szybsze bicie serca <3.

O tym, że chcę stworzyć  My Sweet World postanowiłam już jakiś czas  temu, ale pomysł musiał swoje odczekać…  W tym czasie  udało mi się napisać, przygotować i sfotografować wiele przepisów, których dużą część zamieściłam na blogu w dniu jego otwarcia tj. 10 października 2015r.

Dokładam wszelkich starań, by jak najdokładniej przedstawiać receptury- tak by każdy mógł z nich skorzystać. I choć gusta smakowe i estetyczne są różne- mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

                                                                                           Pozdrawiam, Daria

 

Wszystkie zdjęcia  i przepisy na mysweetworld.pl są moją własnością. Każde ciasto czy deser przygotowuję osobiście, sama dopracowuję i piszę przepisy – dzielę się tylko tymi, które mogę szczerze polecić.  Nie zgadzam się  na ich kopiowanie i wykorzystywanie  w internecie lub publikacjach drukowanych, bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

 

  

Wszelkie prawa zastrzeżone. My Sweet World.pl